Israël op de Olympische Zomerspelen 2024
Uiterlijk
Israël op de Olympische Spelen | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Land | Israël | ||||||||||||||||
IOC-landcode | ISR | ||||||||||||||||
NOC | The Olympic Committee of Israel (he) (en) externe link | ||||||||||||||||
Olympische Zomerspelen 2024 in Parijs | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Israël op de Zomerspelen | |||||||||||||||||
1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 · 2024 | |||||||||||||||||
Israël op de Winterspelen | |||||||||||||||||
1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 · 2022 | |||||||||||||||||
|
Israël zal deelnemen aan de Olympische Zomerspelen 2024 in Parijs, Frankrijk.
Aantal Deelnemers[bewerken | brontekst bewerken]
Hieronder volgt een overzicht van de atleten die zich reeds gekwalificeerd hebben voor de Olympische Zomerspelen van 2024.
sport | mannen | vrouwen | totaal |
---|---|---|---|
Atletiek | 3 | 2 | 5 |
Badminton | 1 | 0 | 1 |
Gymnastiek | 1 | 7 | 8 |
Paardensport | nog te bepalen | 3 | |
Schermen | 1 | 0 | 1 |
Surfen | 0 | 1 | 1 |
Synchroonzwemmen | 0 | 2 | 2 |
Taekwondo | 0 | 1 | 1 |
Voetbal | 18 | 0 | 18 |
Wielersport | 2 | 1 | 3 |
Zeilen | 4 | 4 | 8 |
Zwemmen | 6 | 4 | 10 |
totaal | 36 | 22 | 61 |
Deelnemers en Resultaten[bewerken | brontekst bewerken]
Atletiek[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Atletiek op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Loopnummers[bewerken | brontekst bewerken]
- Mannen
atleet | onderdeel | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
nog te bepalen, meer dan 3 atleten liepen de limiet | marathon | n.v.t. | |||||||
n.v.t. | |||||||||
n.v.t. |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Lonah Chemtai Salpeter | marathon | n.v.t. | |||||||
Maor Tiyouri | n.v.t. |
Badminton[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Badminton op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | groepsfase | eliminatie | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
rang | tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
rang | ||
Misha Zilberman | enkelspel |
Gymnastiek[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Gymnastiek op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Turnen[bewerken | brontekst bewerken]
- Mannen
atleet | onderdeel | kwalificatie | finale | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
toestel | totaal | positie | toestel | totaal | positie | ||||||||||||
vloer | voltige | ringen | sprong | brug | rekstok | vloer | voltige | ringen | sprong | brug | rekstok | ||||||
Artem Dolgopyat | meerkamp |
- Vrouwen
Turnster(s) | Onderdeel | Kwalificatie | Finale | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Toestel | Totaal | Plaats | Toestel | Totaal | Plaats | ||||||||
Sprong | Brug | Balk | Vloer | Sprong | Brug | Balk | Vloer | ||||||
Lihie Raz | meerkamp |
Ritmisch[bewerken | brontekst bewerken]
atlete | onderdeel | kwalificatie | finale | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
hoepel | bal | knotsen | lint | totaal | rang | hoepel | bal | knotsen | lint | totaal | rang | ||
Daria Atamanov | individueel |
atleten | onderdeel | kwalificatie | finale | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 linten | 3 knotsen, 2 hoepels | totaal | rang | 5 linten | 3 knotsen, 2 hoepels | totaal | rang | ||
Ofir Shaham Diana Svertsov Hadar Fridman Eliza Banchuk Romi Paritzky Shani Bakanov |
team |
Paardensport[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Paardensport op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Jumping[bewerken | brontekst bewerken]
ruiter | paard | onderdeel | kwalificatie | finale | ||
---|---|---|---|---|---|---|
strafpunten | rang | strafpunten | rang | |||
individueel | ||||||
team |
Schermen[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Schermen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
rang | ||
Yuval Freilich | degen |
Surfen[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Surfen op de Olympische Zomerspelen2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Vrouwen
Atleet | Onderdeel | Ronde 1 | Ronde 2 | Ronde 3 | Kwartfinale | Halve finale | Finale / BM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Score | Rang | Score | Rang | Tegenstander Uitslag |
Tegenstander Uitslag |
Tegenstander Uitslag |
Tegenstander Uitslag |
Rang | ||
Anat Lelior | vrouwen |
Synchroonzwemmen[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Synchroonzwemmen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
atlete | onderdeel | technische routine | vrije routine (voorronde) | vrije routine (finale) | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | totaal (technisch + vrij) | rang | punten | totaal (technisch + vrij) | rang | ||
Shelly Bobritsky Ariel Nassee |
duet |
Taekwondo[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Taekwondo op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Vrouwen
atleet | onderdeel | kwalificatie | eerste ronde | kwartfinale | halve finale | herkansing | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
rang | ||
Avishag Semberg | -49 kg |
Voetbal[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Voetbal op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
Atleten | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
nog te bepalen | mannen | zie onder |
Groep | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | Japan | ||||||||
2 | Paraguay | ||||||||
3 | Mali | ||||||||
4 | Israël |
Ronde | Datum | Lokale tijd | Land | Score | Land | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
groepsfase | |||||||
24 juli 2024 | 21:00 | Mali | Israël | ||||
27 juli 2024 | 19:00 | Israël | Paraguay | ||||
30 juli 2024 | 21:00 | Israël | Japan | ||||
kwartfinale | |||||||
halve finale | |||||||
finale |
Wielersport[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Wielersport op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Baanwielrennen[bewerken | brontekst bewerken]
- Keirin
atleet | onderdeel | ronde 1 | herkansing | kwartfinale | halve finale | finale |
---|---|---|---|---|---|---|
rang | rang | rang | rang | rang | ||
Mikhail Iakovlev | keirin (mannen) | |||||
- Sprint
atleet | onderdeel | kwalificaties | ronde 1 | herkansing 1 | ronde 2 | herkansing 2 | ronde 3 | herkansing 3 | kwartfinale | halve finale | finale/BM | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
rang | ||
Mikhail Iakovlev | sprint (mannen) | ||||||||||||
Wegwielrennen[bewerken | brontekst bewerken]
- Mannen
atleet | onderdeel | tijd | rang |
---|---|---|---|
wegwedstrijd |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | tijd | rang |
---|---|---|---|
wegwedstrijd |
Zeilen[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Zeilen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | voorrondes | kwartfinale | halve finale(s) | finales(s) | rang | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ||||
Dor Zarka | Formula Kite | n.v.t. | |||||||||||||||||||||||||
Tom Reuveney | IQFoil | n.v.t. |
atleet | onderdeel | race | netto punten | eindnotering | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | M | ||||
Omer Vered Vilenchik | ILCA 7 |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | voorrondes | kwartfinale | halve finale(s) | finales(s) | rang | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ||||
Gal Zukerman | Formula Kite | n.v.t. | |||||||||||||||||||||||||
Sharon Kantor | IQFoil | n.v.t. |
atlete | onderdeel | race | netto punten | eindnotering | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | M | ||||
Shai Kakon | ILCA 6 | n.v.t. |
- Gemengd
atlete | onderdeel | race | netto punten | eindnotering | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | M | ||||
Noa Lasri Nitai Hasson |
470 |
Zwemmen[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Zwemmen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Meiron Cheruti | 50 m vrije slag | ||||||
Martin Kartavi | |||||||
Tomer Frankel | 100 m vrije slag | ||||||
100 m vlinderslag | |||||||
Gal Cohen Groumi | |||||||
Denis Loktev | 200 m vrije slag | ||||||
4x100 m vrije slag | n.v.t. | ||||||
4x200 m vrije slag | n.v.t. | ||||||
Matan Roditi | 10km open water | n.v.t. |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Anastasia Gorbenko | 200 m wisselslag | ||||||
4x200 m vrijeslag | n.v.t. |
- Gemengd
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
4x100 m wisselslag | n.v.t. |
Bronnen en noten