Address
:
(Go:
>> BACK <<
-|-
>> HOME <<
)
Include Form
Remove Scripts
Accept Cookies
Show Images
Show Referer
Rotate13
Base64
Strip Meta
Strip Title
Session Cookies
Skip to content
होमपेज
उम्मेदवार
मतान्तर
चर्चित उम्मेद्वार
हट सिट
प्रदेशसभा निर्वाचन
प्रदेश १
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
पार्टी
घोषणा पत्र
अनलाइनखबर होमपेज
देशभरका उम्मेदवार
प्रदेश
कोशी प्रदेश
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
अछाम
अर्घाखाँची
इलाम
उदयपुर
ओखलढुंगा
कञ्चनपुर
कपिलबस्तु
काठमाडौं
काभ्रे
कालीकोट
कास्की
कैलाली
खोटाङ
गुल्मी
गोरखा
चितवन
जाजरकोट
जुम्ला
झापा
डडेलधुरा
डोटी
डोल्पा
तनहुँ
ताप्लेजुङ
तेह्रथुम
दाङ
दार्चुला
दैलेख
दोलखा
धनकुटा
धनुषा
धादिङ
नवलपरासी
नवलपुर
नुवाकोट
पर्वत
पर्सा
पाँचथर
पाल्पा
प्यूठान
बझाङ
बर्दिया
बाँके
बाग्लुङ
बाजुरा
बारा
बैतडी
भक्तपुर
भोजपुर
मकवानपुर
मनाङ
महोत्तरी
मुगु
मुस्ताङ
मोरङ
म्याग्दी
रसुवा
रामेछाप
रूकुम पश्चिम
रूकुम पूर्व
रूपन्देही
रोल्पा
रौतहट
लमजुङ
ललितपुर
संखुवासभा
सप्तरी
सर्लाही
सल्यान
सिन्धुपाल्चोक
सिन्धुली
सिरहा
सुनसरी
सुर्खेत
सोलुखुम्बु
स्याङ्जा
हुम्ला
इलाम २ - उपनिर्वाचन
इलाम
सुहाङ नेम्वाङ
नेकपा एमाले
विजयी
२७७७२
डम्बर खड्का
नेपाली कांग्रेस
२१९४२
डकेन्द्रसिंह थेगिम
स्वतन्त्र
११४५७
मिलन लिम्बू
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५०५०
Full Details
प्रदेश
कोशी प्रदेश
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
अछाम
अर्घाखाँची
इलाम
उदयपुर
ओखलढुंगा
कञ्चनपुर
कपिलबस्तु
काठमाडौं
काभ्रे
कालीकोट
कास्की
कैलाली
खोटाङ
गुल्मी
गोरखा
चितवन
जाजरकोट
जुम्ला
झापा
डडेलधुरा
डोटी
डोल्पा
तनहुँ
ताप्लेजुङ
तेह्रथुम
दाङ
दार्चुला
दैलेख
दोलखा
धनकुटा
धनुषा
धादिङ
नवलपरासी
नवलपुर
नुवाकोट
पर्वत
पर्सा
पाँचथर
पाल्पा
प्यूठान
बझाङ
बर्दिया
बाँके
बाग्लुङ
बाजुरा
बारा
बैतडी
भक्तपुर
भोजपुर
मकवानपुर
मनाङ
महोत्तरी
मुगु
मुस्ताङ
मोरङ
म्याग्दी
रसुवा
रामेछाप
रूकुम पश्चिम
रूकुम पूर्व
रूपन्देही
रोल्पा
रौतहट
लमजुङ
ललितपुर
संखुवासभा
सप्तरी
सर्लाही
सल्यान
सिन्धुपाल्चोक
सिन्धुली
सिरहा
सुनसरी
सुर्खेत
सोलुखुम्बु
स्याङ्जा
हुम्ला
क्षेत्र
खोज्नुहोस
झापा
ताप्लेजुङ
ईलाम
मोरङ
सुनसरी
सप्तरी
उदयपुर
धनकुटा
सिराहा
धनुषा
महोत्तरी
सर्लाही
रौतहट
बारा
पर्सा
सिन्धुली
सोलुखुम्बु
संखुवासभा
दोलखा
रामेछाप
काभ्रे
सिन्धुपाल्चोक
रसुवा
नुवाकोट
धादिङ
मकवानपुर
चितवन
भोजपुर
खोटाङ
ओखलढुङ्गा
तेह्रथुम
गोरखा
लम्जुङ
तनहुँ
नवलपरासी
रुपन्देही
कपिलवस्तु
अर्गखाची
पाल्पा
गुल्मी
स्याङ्जा
कास्की
पर्बत
म्याग्दी
मनाङ
मुस्ताङ
डोल्पा
रोल्पा
प्युठान
दाङ
बाँके
बर्दिया
सुर्खेत
सल्यान
जाजरकोट
जुम्ला
दैलेख
कालिकोट
मुगू
हुम्ला
बाजुरा
अछाम
कैलाली
डोटी
बझाङ
दार्चुला
बैतडी
डडेलधुरा
कंचनपुर
पाँचथर
का
ल
भ
रुकुम
बाग्लुङ
सबै
कांग्रेस
एमाले
माओवादी
ए. समाजवादी
रास्वपा
राप्रपा
राष्ट्रिय निकुन्ज
उम्मेदवार
मतान्तर
पार्टी
चर्चित उम्मेदवार
हट सिट
उम्मेदवार प्रोफाइल
#resultwithOK
उम्मेदवार
मतान्तर
पार्टी
चर्चित उम्मेदवार
हट सिट
प्रतिनिधिसभा परिणाम
सिट
कुल
नेपाली कांग्रेस
प्रत्यक्ष
५७
सिट
(34.55%)
समानुपतिक
२७१५२२५
मत
(26.06%)
३२*
सिट
५७
३२
कुल
८९
नेकपा एमाले
प्रत्यक्ष
४५
सिट
(27.27%)
समानुपतिक
२८४५६४१
मत
(27.31%)
३४*
सिट
४५
३४
कुल
७९
माओवादी केन्द्र
प्रत्यक्ष
१८
सिट
(10.91%)
समानुपतिक
११७५६८४
मत
(11.28%)
१४*
सिट
१८
१४
कुल
३२
एकीकृत समाजवादी
प्रत्यक्ष
१०
सिट
(6.06%)
समानुपतिक
२९८६५५
मत
(2.87%)
*
सिट
१०
कुल
१०
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
प्रत्यक्ष
९
सिट
(5.45%)
समानुपतिक
११३०३४४
मत
(10.85%)
१३*
सिट
९
१३
कुल
२२
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
प्रत्यक्ष
७
सिट
(4.24%)
समानुपतिक
५८८८४९
मत
(5.65%)
७*
सिट
७
७
कुल
१४
जनता समाजवादी पार्टी
प्रत्यक्ष
८
सिट
(4.85%)
समानुपतिक
४२१३१३
मत
(4.04%)
५*
सिट
८
५
कुल
१३
जनमत पार्टी
प्रत्यक्ष
१
सिट
(0.61%)
समानुपतिक
३९४६५५
मत
(3.79%)
५*
सिट
१
५
कुल
६
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
प्रत्यक्ष
४
सिट
(2.42%)
समानुपतिक
१६७३६७
मत
(1.61%)
*
सिट
४
कुल
४
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
प्रत्यक्ष
३
सिट
(1.82%)
समानुपतिक
२७१७२२
मत
(2.61%)
*
सिट
३
कुल
३
राष्ट्रिय जनमोर्चा
प्रत्यक्ष
१
सिट
(0.61%)
समानुपतिक
४६२३५
मत
(0.44%)
*
सिट
१
कुल
१
हट सिटहरु
View All
उदयपुर - १
कोशी प्रदेश
विजयी
डा. नारायण खड्का
नेपाली कांग्रेस
३१२७०
निकट
मन्जु कुमारी चौधरी
नेकपा एमाले
२८८९१
तेश्रो
धुर्व कुमार राय माझी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३९१५
रूपन्देही - ३
लुम्बिनी प्रदेश
विजयी
दीपक बोहरा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३६७१७
निकट
बाल कृष्ण खाँण
नेपाली कांग्रेस
३४०३६
तेश्रो
जित बहादुर गुप्ता तेली
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५७९६
गुल्मी - १
लुम्बिनी प्रदेश
विजयी
चन्द्रकान्त भण्डारी
नेपाली कांग्रेस
३३७४४
निकट
प्रदिप कुमार ज्ञवाली
नेकपा एमाले
३२१५२
तेश्रो
दामोदर भण्डारी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१८८२
ललितपुर - १
बागमती प्रदेश
विजयी
उदयशम्शेर ज.ब.राणा
नेपाली कांग्रेस
२३९९२
निकट
नव राज सिलवाल
नेकपा एमाले
१९२६६
तेश्रो
सचिन कुमार घिमिरे
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३२७७
धनुषा - ४
मधेश प्रदेश
विजयी
रघुबीर महासेठ
नेकपा एमाले
३२२३६
निकट
महेन्द्र यादव
नेपाली कांग्रेस
३२११२
तेश्रो
महाजन यादव
जनता समाजवादी पार्टी
५२१२
रूपन्देही - १
लुम्बिनी प्रदेश
विजयी
छविलाल विश्वकर्मा
नेकपा एमाले
२४८८२
निकट
घनश्याम भुसाल
स्वतन्त्र
२१३१८
तेश्रो
नरेश बहादुर पछाई क्षेत्री
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१४१४५
चर्चित उम्मेदवार
कांग्रेस
एमाले
माओवादी
ए. समाजवादी
View All
नेकपा एमाले
विजयी
केपी शर्मा ओली
झापा - ५
५२३१९
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
रबि लामिछाने
चितवन - २
४९२६४
नेकपा एमाले
विजयी
गोकुलप्रसाद वाँस्कोटा
काभ्रे - २
४५३४५
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
विजयी
प्रेम सुवाल
भक्तपुर - १
४२७६१
नेपाली कांग्रेस
विजयी
पूर्णबहादुर खड्का
सुर्खेत - १
४२६०७
माओवादी केन्द्र
विजयी
बर्षमान पुन
रोल्पा - १
४१७१४
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
विजयी
राजेन्द्र प्रसाद लिङ्देन
झापा - ३
४०६६२
नेपाली कांग्रेस
विजयी
विश्वप्रकाश शर्मा
झापा - १
३९७६४
प्रदेश चुनाव
कोशी प्रदेश
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
कोशी प्रदेश
सिट
कुल
नेपाली कांग्रेस
प्रत्यक्ष
१७
सिट
(10.3%)
समानुपतिक
६६२९५६
मत
(38.41%)
१२*
सिट
१७
१२
कुल
२९
नेकपा एमाले
प्रत्यक्ष
२५
सिट
(15.15%)
समानुपतिक
६६५४६०
मत
(38.56%)
१५*
सिट
२५
१५
कुल
४०
माओवादी केन्द्र
प्रत्यक्ष
९
सिट
(5.45%)
समानुपतिक
१८१२४५
मत
(10.5%)
४*
सिट
९
४
कुल
१३
एकीकृत समाजवादी
प्रत्यक्ष
३
सिट
(1.82%)
समानुपतिक
५५९५७
मत
(3.24%)
१*
सिट
३
१
कुल
४
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
प्रत्यक्ष
२
सिट
(1.21%)
समानुपतिक
१९८५११
मत
(11.5%)
४*
सिट
२
४
कुल
६
View Details
मधेश प्रदेश
सिट
कुल
नेपाली कांग्रेस
प्रत्यक्ष
१३
सिट
(7.88%)
समानुपतिक
४००१४४
मत
(20.49%)
९*
सिट
१३
९
कुल
२२
नेकपा एमाले
प्रत्यक्ष
१५
सिट
(9.09%)
समानुपतिक
३५१७६८
मत
(18.01%)
८*
सिट
१५
८
कुल
२३
माओवादी केन्द्र
प्रत्यक्ष
४
सिट
(2.42%)
समानुपतिक
१८०८६०
मत
(9.26%)
४*
सिट
४
४
कुल
८
एकीकृत समाजवादी
प्रत्यक्ष
४
सिट
(2.42%)
समानुपतिक
११३९१५
मत
(5.83%)
३*
सिट
४
३
कुल
७
जनता समाजवादी पार्टी
प्रत्यक्ष
९
सिट
(5.45%)
समानुपतिक
२९८७७४
मत
(15.3%)
७*
सिट
९
७
कुल
१६
जनमत पार्टी
प्रत्यक्ष
६
सिट
(3.64%)
समानुपतिक
३२९१७७
मत
(16.86%)
७*
सिट
६
७
कुल
१३
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
प्रत्यक्ष
७
सिट
(4.24%)
समानुपतिक
११३३६४
मत
(5.8%)
२*
सिट
७
२
कुल
९
स्वतन्त्र
प्रत्यक्ष
६
सिट
(3.64%)
समानुपतिक
मत
(0%)
*
सिट
६
कुल
६
View Details
बागमती प्रदेश
सिट
कुल
नेपाली कांग्रेस
प्रत्यक्ष
२५
सिट
(15.15%)
समानुपतिक
५०९१९७
मत
(27.24%)
१२*
सिट
२५
१२
कुल
३७
नेकपा एमाले
प्रत्यक्ष
१३
सिट
(7.88%)
समानुपतिक
६०५३५१
मत
(32.39%)
१४*
सिट
१३
१४
कुल
२७
माओवादी केन्द्र
प्रत्यक्ष
१४
सिट
(8.48%)
समानुपतिक
२९०७२३
मत
(15.55%)
७*
सिट
१४
७
कुल
२१
एकीकृत समाजवादी
प्रत्यक्ष
५
सिट
(3.03%)
समानुपतिक
६९८४६
मत
(3.74%)
२*
सिट
५
२
कुल
७
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
प्रत्यक्ष
७
सिट
(4.24%)
समानुपतिक
२७७२३५
मत
(14.83%)
६*
सिट
७
६
कुल
१३
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
प्रत्यक्ष
१
सिट
(0.61%)
समानुपतिक
६८८२२
मत
(3.68%)
२*
सिट
१
२
कुल
३
हाम्रो नेपाली पार्टी
प्रत्यक्ष
१
सिट
(0.61%)
समानुपतिक
४७९६२
मत
(2.57%)
१*
सिट
१
१
कुल
२
View Details
गण्डकी प्रदेश
सिट
कुल
नेपाली कांग्रेस
प्रत्यक्ष
१८
सिट
(10.91%)
समानुपतिक
३४९८२८
मत
(37.11%)
९*
सिट
१८
९
कुल
२७
नेकपा एमाले
प्रत्यक्ष
१२
सिट
(7.27%)
समानुपतिक
३६७९८९
मत
(39.03%)
१०*
सिट
१२
१०
कुल
२२
माओवादी केन्द्र
प्रत्यक्ष
५
सिट
(3.03%)
समानुपतिक
११६९४५
मत
(12.4%)
३*
सिट
५
३
कुल
८
स्वतन्त्र
प्रत्यक्ष
१
सिट
(0.61%)
समानुपतिक
मत
(0%)
*
सिट
१
कुल
१
View Details
लुम्बिनी प्रदेश
सिट
कुल
नेपाली कांग्रेस
प्रत्यक्ष
१७
सिट
(10.3%)
समानुपतिक
४९९९८६
मत
(28.13%)
१०*
सिट
१७
१०
कुल
२७
नेकपा एमाले
प्रत्यक्ष
१८
सिट
(10.91%)
समानुपतिक
५७०९२१
मत
(32.12%)
११*
सिट
१८
११
कुल
२९
माओवादी केन्द्र
प्रत्यक्ष
५
सिट
(3.03%)
समानुपतिक
१९८४५०
मत
(11.16%)
४*
सिट
५
४
कुल
९
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
प्रत्यक्ष
२
सिट
(1.21%)
समानुपतिक
१२७४५२
मत
(7.17%)
२*
सिट
२
२
कुल
४
जनता समाजवादी पार्टी
प्रत्यक्ष
२
सिट
(1.21%)
समानुपतिक
६०८८६
मत
(3.42%)
१*
सिट
२
१
कुल
३
जनमत पार्टी
प्रत्यक्ष
१
सिट
(0.61%)
समानुपतिक
८१६०५
मत
(4.59%)
२*
सिट
१
२
कुल
३
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
प्रत्यक्ष
२
सिट
(1.21%)
समानुपतिक
३७६३१
मत
(2.12%)
१*
सिट
२
१
कुल
३
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
प्रत्यक्ष
२
सिट
(1.21%)
समानुपतिक
१२५५२१
मत
(7.06%)
२*
सिट
२
२
कुल
४
स्वतन्त्र
प्रत्यक्ष
३
सिट
(1.82%)
समानुपतिक
मत
(0%)
*
सिट
३
कुल
३
View Details
कर्णाली प्रदेश
सिट
कुल
नेपाली कांग्रेस
प्रत्यक्ष
९
सिट
(5.45%)
समानुपतिक
१७०७५६
मत
(30.37%)
५*
सिट
९
५
कुल
१४
नेकपा एमाले
प्रत्यक्ष
५
सिट
(3.03%)
समानुपतिक
१८३९५०
मत
(32.71%)
५*
सिट
५
५
कुल
१०
माओवादी केन्द्र
प्रत्यक्ष
९
सिट
(5.45%)
समानुपतिक
१३७६२९
मत
(24.47%)
४*
सिट
९
४
कुल
१३
स्वतन्त्र
प्रत्यक्ष
१
सिट
(0.61%)
समानुपतिक
मत
(0%)
*
सिट
१
कुल
१
View Details
सुदूरपश्चिम प्रदेश
सिट
कुल
नेपाली कांग्रेस
प्रत्यक्ष
१२
सिट
(7.27%)
समानुपतिक
२६९५६४
मत
(31.63%)
७*
सिट
१२
७
कुल
१९
नेकपा एमाले
प्रत्यक्ष
३
सिट
(1.82%)
समानुपतिक
२७४६७५
मत
(32.23%)
७*
सिट
३
७
कुल
१०
माओवादी केन्द्र
प्रत्यक्ष
८
सिट
(4.85%)
समानुपतिक
१२१४३१
मत
(14.25%)
३*
सिट
८
३
कुल
११
एकीकृत समाजवादी
प्रत्यक्ष
३
सिट
(1.82%)
समानुपतिक
४३८१९
मत
(5.14%)
१*
सिट
३
१
कुल
४
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
प्रत्यक्ष
५
सिट
(3.03%)
समानुपतिक
९८५५९
मत
(11.56%)
२*
सिट
५
२
कुल
७
स्वतन्त्र
प्रत्यक्ष
१
सिट
(0.61%)
समानुपतिक
मत
(0%)
*
सिट
१
कुल
१
View Details
देशभरका उम्मेदवार
प्रदेश
कोशी प्रदेश
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
अछाम
अर्घाखाँची
इलाम
उदयपुर
ओखलढुंगा
कञ्चनपुर
कपिलबस्तु
काठमाडौं
काभ्रे
कालीकोट
कास्की
कैलाली
खोटाङ
गुल्मी
गोरखा
चितवन
जाजरकोट
जुम्ला
झापा
डडेलधुरा
डोटी
डोल्पा
तनहुँ
ताप्लेजुङ
तेह्रथुम
दाङ
दार्चुला
दैलेख
दोलखा
धनकुटा
धनुषा
धादिङ
नवलपरासी
नवलपुर
नुवाकोट
पर्वत
पर्सा
पाँचथर
पाल्पा
प्यूठान
बझाङ
बर्दिया
बाँके
बाग्लुङ
बाजुरा
बारा
बैतडी
भक्तपुर
भोजपुर
मकवानपुर
मनाङ
महोत्तरी
मुगु
मुस्ताङ
मोरङ
म्याग्दी
रसुवा
रामेछाप
रूकुम पश्चिम
रूकुम पूर्व
रूपन्देही
रोल्पा
रौतहट
लमजुङ
ललितपुर
संखुवासभा
सप्तरी
सर्लाही
सल्यान
सिन्धुपाल्चोक
सिन्धुली
सिरहा
सुनसरी
सुर्खेत
सोलुखुम्बु
स्याङ्जा
हुम्ला
रोल्पा - १
रोल्पा
बर्षमान पुन
माओवादी केन्द्र
विजयी
४१७१४
पूर्ण बुढामगर
नेकपा एमाले
१६४८५
लीला रावल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२५५६
राम बहादुर वली क्षेत्री
राप्रपा नेपाल
८०३
नाती भाइ ह्योम्बा
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
१५२
Full Details
ललितपुर - १
ललितपुर
उदयशम्शेर ज.ब.राणा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२३९९२
नव राज सिलवाल
नेकपा एमाले
१९२६६
सचिन कुमार घिमिरे
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३२७७
सन्दिप आचार्य
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१६४१
सुर्य तामाङ्ग बल
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
१७२
Full Details
ललितपुर - २
ललितपुर
प्रेम बहादुर महर्जन
नेकपा एमाले
विजयी
१५०२५
सुदिन शाक्य
हाम्रो नेपाली पार्टी
८८८६
बुद्ध रत्न महर्जन
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८६६६
कृष्ण लाल महर्जन
एकीकृत समाजवादी
८२६४
रघुवर राज थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७७९९
Full Details
ललितपुर - ३
ललितपुर
तोसीमा कार्की
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
विजयी
३११३६
अमृत खड्का
नेकपा एमाले
१२९६३
पम्फा भुसाल
माओवादी केन्द्र
८७६९
निरन्जन थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२१३०
राजा राम तण्डुकार
हाम्रो नेपाली पार्टी
१५५४
Full Details
सिराहा - १
सिरहा
राम शंकर यादव
नेकपा एमाले
विजयी
२९४६२
पदम नारायण चौधरी
नेपाली कांग्रेस
२७३७९
युगल किशोर साह
जनमत पार्टी
६८४९
सरिता गिरी
स्वतन्त्र
५०२
राम कुमार यादव
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३०४
Full Details
सिराहा - २
सिरहा
राज किशोर यादव
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
२४१७८
चित्रलेखा यादब
नेपाली कांग्रेस
२३०२८
बिनोद कुमार यादव
जनमत पार्टी
१६९०२
मुरलि मिझार
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७२८
शिव शंकर यादव
हाम्रो नेपाली पार्टी
६९९
Full Details
सिराहा - ३
सिरहा
लिलानाथ श्रेष्ठ
नेकपा एमाले
विजयी
२८०६४
विश्वनाथ साह
माओवादी केन्द्र
२६८८२
दिनेश कुमार यादव
जनमत पार्टी
१११४६
गोवर्धन दास तत्मा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१२५९
दिपक कुमार साह
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४६३
Full Details
सिराहा - ४
सिरहा
बिरेन्द्र प्रसाद महतो
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
२४१०२
वीरेन्द्र प्रसाद साह
जनमत पार्टी
१६२९४
धर्मनाथ प्रसाद साह
एकीकृत समाजवादी
१४६५३
विमल कुमार तिवारी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१६८३
नगीना कुमार झा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१०७३
Full Details
रूकुम पश्चिम - १
रूकुम पश्चिम
जनार्दन शर्मा
माओवादी केन्द्र
विजयी
३९५४९
नन्दराम देवकोटा
नेकपा एमाले
१२९६१
तारक के.सी.
स्वतन्त्र
३५६७
दिपक कुमार मल्ल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७९६
राजन पाण्डे
स्वतन्त्र
२१४
Full Details
मोरङ - १
मोरङ
डिग बहादुर लिम्वु
नेपाली कांग्रेस
विजयी
२७२९७
घनश्याम खतीवडा
नेकपा एमाले
२६८६७
कमल बहादुर श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८०६३
होमनाथ गौतम
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
४६६७
सुरज लिम्वु
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
२२१८
Full Details
मोरङ - २
मोरङ
ऋषिकेश पोखरेल
नेकपा एमाले
विजयी
३३१४८
सुजाता कोइराला
नेपाली कांग्रेस
३१९४०
ठगेन्द्र प्रसाद न्यौपाने
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
४९८७
गोपाल दाहाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२७४५
विनोद मणी भट्टराई
हाम्रो नेपाली पार्टी
१४५७
Full Details
मोरङ - ३
मोरङ
शुनिल कुमार शर्मा
नेपाली कांग्रेस
विजयी
४८६१३
भानु भक्त ढकाल
नेकपा एमाले
२५८९७
रेखा थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१०९९८
विकास उप्रेती
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२६२६
बिकेन्द्र राई
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
१५२०
Full Details
मोरङ - ४
मोरङ
अमनलाल मोदी
माओवादी केन्द्र
विजयी
३०६१२
विनोदप्रसाद ढकाल
नेकपा एमाले
२४४६३
रवि रिजाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
७४६८
नेत्र प्रसाद सिवाकोटी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
५३३३
नविन कुमार विश्वास खवास
हाम्रो नेपाली पार्टी
८८५
Full Details
मोरङ - ५
मोरङ
योगेन्द्र मण्डल
स्वतन्त्र
विजयी
२१८२०
शिव कुमार मंडल (केवट)
माओवादी केन्द्र
१७४८६
राज कुमार यादव
जनता समाजवादी पार्टी
१७३९०
रेवत बहादुर थापा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२४७९
परमेश्वर मुर्मु
जनमत पार्टी
२३९५
Full Details
मोरङ - ६
मोरङ
डा. शेखर कोइराला
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३५७३९
लाल बाबु पंण्डित
नेकपा एमाले
२१३९२
यादव कुमार प्रधान
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८५३१
गोपाल क्षेत्री
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
८४८४
बुद्धि राम माझि
जनमत पार्टी
१२४५
Full Details
कास्की - १
कास्की
मन बहादुर गुरुङ्ग
नेकपा एमाले
विजयी
२५७०८
किशोर दत्त बराल
नेपाली कांग्रेस
२३१८९
राजु राई
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१०९४१
सूर्यबहादुर गुरुङ
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३००८
प्रमोद आचार्य
हाम्रो नेपाली पार्टी
१०२९
Full Details
कास्की - २
कास्की
विद्या भट्टराई
नेकपा एमाले
विजयी
१६९९८
माधव प्रसाद कंडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२४९५
श्रीनाथ वराल
एकीकृत समाजवादी
९६५९
सुवर्णराज पन्त
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३९९३
महादेव गुरुङ
स्वतन्त्र
१३४०
Full Details
कास्की - ३
कास्की
दामोदर पौडेल वैरागी
नेकपा एमाले
विजयी
२२९८०
रामजी प्रसाद बराल जीवन
माओवादी केन्द्र
१७५३५
योग राज पौडेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१२१८०
जगत प्रसाद सुवेदी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२४४२
कमल जङ्ग कुँवर
स्वतन्त्र
८६५
Full Details
डोल्पा - १
डोल्पा
धन बहादुर बुढा
एकीकृत समाजवादी
विजयी
११२९२
गणेश बहादुर शाही
नेकपा एमाले
५५०५
अंगद कुमार बुढा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
६६१
हर्कबहादुर ठकुल्ला
नेकपा मार्क्सवादी (पुष्पलाल)
५३
विर बहादुर रोकाया
स्वतन्त्र
१०
Full Details
बारा - १
बारा
अच्युत प्रसाद मैनाली
नेकपा एमाले
विजयी
३९९९५
उमाकान्त चौधरी
नेपाली कांग्रेस
३००५६
गणेश धिमाल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३३१९
भक्त बहादुर दर्लामी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१७९२
अनिल कुमार गुप्ता
स्वतन्त्र
११३३
Full Details
बारा - २
बारा
रामसहाय प्रसाद यादव
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
१३८२२
शिवचन्द्र प्रसाद कुशवाहा
माओवादी केन्द्र
१३४६८
रामकिशोर प्रसाद यादव
स्वतन्त्र
११०४३
रविन्द्र प्रसाद यादव
स्वतन्त्र
१०७५०
अरुण कुमार ज्ञवाली
स्वतन्त्र
७६९८
Full Details
बारा - ३
बारा
ज्वाला कुमारी साह
नेकपा एमाले
विजयी
२०२५१
रामवावु कुमार यादव
जनता समाजवादी पार्टी
१७२७९
लालबाबु सिह भुइहार
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
११९६४
सुरेन्द्र शर्मा
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३५७९
राधिका देवी साह
जनमत पार्टी
३३३१
Full Details
बारा - ४
बारा
कृष्ण कुमार श्रेष्ठ
एकीकृत समाजवादी
विजयी
३०३४१
एकवाल मियाँ
नेकपा एमाले
२०३३६
इच्छा वहादुर वाग्ले
स्वतन्त्र
५५४२
पवन चौधरी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
३८८४
जलिल देवान
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
३२०५
Full Details
बारा २ - उपनिर्वाचन
बारा
उपेन्द्र यादव
जनता समाजवादी पार्टी
विजयी
२८४१५
शिवचन्द्र कुशवाह
जनमत पार्टी
२३३३४
पुरुषोतम पौडेल
नेकपा एमाले
१०२१६
रमेश खरेल
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
२८२९
Full Details
काभ्रे - १
काभ्रे
सुर्यमान तामाङ (दोङ)
माओवादी केन्द्र
विजयी
३४५१२
रेशम बहादुर लामा
नेकपा एमाले
३०५४८
बसु नारायण श्रेष्ठ
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
८६९७
पुर्ण बहादुर विश्वकर्मा
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१८५३
गणेश कुमार कपाली
नेकपा माले
११२७
Full Details
काभ्रे - २
काभ्रे
गोकुलप्रसाद वाँस्कोटा
नेकपा एमाले
विजयी
४५३४५
शिवप्रसाद हुमागाई
नेपाली कांग्रेस
३९४८२
दिनेश हुमागाई
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१०५७३
यसु आले मगर
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
१९३३
कृष्ण कुमार वैद्य
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
८०२
Full Details
रौतहट - १
रौतहट
माधवकुमार नेपाल
एकीकृत समाजवादी
विजयी
३३५२२
अजय कुमार गुप्ता
नेकपा एमाले
२६९२२
राजेन्द्र प्रसाद साह
जनमत पार्टी
१४११
राहुल कुमार मिश्र
स्वतन्त्र
४५४
सरोज कुमारी
राप्रपा नेपाल
३५३
Full Details
रौतहट - २
रौतहट
किरण कुमार साह
स्वतन्त्र
विजयी
३२८४२
मो. फिरदोस अालम
नेपाली कांग्रेस
२८२४८
शैलेन्द्र शाह
जनता समाजवादी पार्टी
२१२२
रामयस झा
जनमत पार्टी
१००४
महिन्द्र साह तेली
राप्रपा नेपाल
१५२
Full Details
रौतहट - ३
रौतहट
प्रभु साह
स्वतन्त्र
विजयी
३२४३७
अोमप्रकाश -
स्वतन्त्र
२५२००
रविन्द्र पटेल
माओवादी केन्द्र
८५५८
नागेन्द्र चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
१७२३
नवीन प्रसाद चौरसिया
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१००६
Full Details
रौतहट - ४
रौतहट
देव प्रसाद तिमलसेना
नेपाली कांग्रेस
विजयी
३४१०५
उध्दव प्रसाद रेग्मी
नेकपा एमाले
२६५५९
रुपलाल राय यादव
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
२३७५
अजय कुमार
स्वतन्त्र
२२६८
राजनारायण साह
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१८७६
Full Details
उम्मेदवार प्रोफाइल
View All
सुनीलबहादुर थापा
कांग्रेस
,
धनकुटा - १
पार्टी परिवर्तनलाई अनुमोदन गर्ने चुनौती
पुष्करनाथ ओझा
स्वतन्त्र
,
कैलाली - ५
पुष्करनाथलाई स्वतन्त्र हैसियतमा जित्ने चुनौती
जालिम मियाँ मंसुरी
एमाले
,
पर्सा - ४
विवादित छविका 'लोकप्रिय' उम्मेदवार
हेमराज भण्डारी
स्वतन्त्र
,
धनकुटा - १
लोकप्रिय छविको बलमा चुनाव जित्ने दाउ
अमृत खड्का
एमाले
,
ललितपुर - ३
पहिलो उम्मेदवारीमै ठूला र चर्चित प्रतिस्पर्धीको चुनौती
पृथ्वीसुव्वा गुरुङ
एमाले
,
लमजुङ - १
हारको विगत बदल्ने चाहना
चुनावी समाचार
View All