Sezonas
Mėnuo
Komanda
2021 Lapkričio 4 d. Ketvirtadienis
Maskvos CSKA | Stambulo „Fenerbahče Beko“ | 82-91 | Statistika |
Belgrado „Crvena zvezda mts“ | Atėnų „Panathinaikos OPAP“ | 81-48 | Statistika |
Vilerbano LDLC ASVEL | Kazanės UNIKS | 85-82 | Statistika |
Milano „AX Armani Exchange“ | „Barcelona“ | 75-70 | Statistika |
2021 Lapkričio 5 d. Penktadienis
Stambulo „Anadolu Efes“ | Sankt Peterburgo „Zenit“ | 79-90 | Statistika |
Kauno „Žalgiris“ | Berlyno ALBA | 71-79 | Statistika |
Pirėjo „Olympiakos“ | „Monaco“ | 86-65 | Statistika |
Vitorijos „TD Systems Baskonia“ | Tel Avivo „Maccabi Playtika“ | 69-87 | Statistika |
Miuncheno „Bayern“ | Madrido „Real“ | 76-80 | Statistika |
2021 Lapkričio 11 d. Ketvirtadienis
Maskvos CSKA | Tel Avivo „Maccabi Playtika“ | 74-73 | Statistika |
Belgrado „Crvena zvezda mts“ | Vilerbano LDLC ASVEL | 73-67 | Statistika |
Berlyno ALBA | Stambulo „Anadolu Efes“ | 63-90 | Statistika |
Atėnų „Panathinaikos OPAP“ | Kazanės UNIKS | 72-74 | Statistika |
„Barcelona“ | Vitorijos „TD Systems Baskonia“ | 93-67 | Statistika |
2021 Lapkričio 12 d. Penktadienis
Sankt Peterburgo „Zenit“ | Pirėjo „Olympiakos“ | 84-78 | Statistika |
Stambulo „Fenerbahče Beko“ | Milano „AX Armani Exchange“ | 43-68 | Statistika |
„Monaco“ | Miuncheno „Bayern“ | 94-71 | Statistika |
Madrido „Real“ | Kauno „Žalgiris“ | 95-82 | Statistika |
2021 Lapkričio 16 d. Antradienis
Kauno „Žalgiris“ | Atėnų „Panathinaikos OPAP“ | 76-69 | Statistika |
Vilerbano LDLC ASVEL | Madrido „Real“ | 74-87 | Statistika |
Miuncheno „Bayern“ | Stambulo „Fenerbahče Beko“ | 71-63 | Statistika |
Vitorijos „TD Systems Baskonia“ | Belgrado „Crvena zvezda mts“ | 93-74 | Statistika |
2021 Lapkričio 17 d. Trečiadienis
Kazanės UNIKS | Milano „AX Armani Exchange“ | 97-71 | Statistika |
Sankt Peterburgo „Zenit“ | Berlyno ALBA | 75-66 | Statistika |
Stambulo „Anadolu Efes“ | Pirėjo „Olympiakos“ | 88-69 | Statistika |
Tel Avivo „Maccabi Playtika“ | „Monaco“ | 95-84 | Statistika |
„Barcelona“ | Maskvos CSKA | 81-73 | Statistika |
2021 Lapkričio 18 d. Ketvirtadienis
Miuncheno „Bayern“ | Atėnų „Panathinaikos OPAP“ | 81-78 | Statistika |
Madrido „Real“ | Belgrado „Crvena zvezda mts“ | 79-67 | Statistika |
2021 Lapkričio 19 d. Penktadienis
Kazanės UNIKS | Berlyno ALBA | 85-71 | Statistika |
Sankt Peterburgo „Zenit“ | Milano „AX Armani Exchange“ | 74-70 | Statistika |
Stambulo „Anadolu Efes“ | „Monaco“ | 98-77 | Statistika |
Kauno „Žalgiris“ | Stambulo „Fenerbahče Beko“ | 86-75 | Statistika |
Pirėjo „Olympiakos“ | Tel Avivo „Maccabi Playtika“ | 90-73 | Statistika |
Vilerbano LDLC ASVEL | „Barcelona“ | 60-80 | Statistika |
Vitorijos „TD Systems Baskonia“ | Maskvos CSKA | 74-80 | Statistika |
2021 Lapkričio 25 d. Ketvirtadienis
Maskvos CSKA | Miuncheno „Bayern“ | 19:00 |
Stambulo „Fenerbahče Beko“ | Stambulo „Anadolu Efes“ | 19:45 |
Atėnų „Panathinaikos OPAP“ | Sankt Peterburgo „Zenit“ | 21:30 |
Berlyno ALBA | Tel Avivo „Maccabi Playtika“ | 21:30 |
Vitorijos „TD Systems Baskonia“ | Madrido „Real“ | 21:30 |
2021 Lapkričio 26 d. Penktadienis
Belgrado „Crvena zvezda mts“ | Kazanės UNIKS | 20:00 |
„Monaco“ | Vilerbano LDLC ASVEL | 21:00 |
Milano „AX Armani Exchange“ | Pirėjo „Olympiakos“ | 21:30 |
„Barcelona“ | Kauno „Žalgiris“ | 22:00 |