Address
:
(Go:
>> BACK <<
-|-
>> HOME <<
)
Include Form
Remove Scripts
Accept Cookies
Show Images
Show Referer
Rotate13
Base64
Strip Meta
Strip Title
Session Cookies
15min naujienlaiškis
praneš aktualiausias naujienas
iš pat ryto!
Laukiu naujienlaiškio!
Naujienlaiškis užsakytas!
TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO
PRISIDĖK
Lietuva
Amerika
Europa
Kablys
Kauno Žalgiris
Lietuvos rytas
Galerijos
Video
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinės lentelės
Daugiau
Pranešk naujieną
Prisijungti
Redaguoti paskyrą
15min be reklamos
Skaitysiu vėliau
Mano naujienos
Mano receptai
Atsijungti
Lietuva
Amerika
Europa
Kablys
Kauno Žalgiris
Lietuvos rytas
Galerijos
Video
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinės lentelės
Daugiau
Pranešk naujieną
Prisijungti
Redaguoti paskyrą
15min be reklamos
Skaitysiu vėliau
Mano naujienos
Mano receptai
Atsijungti
Aktualijos
Verslas
Sportas
Gazas
Mokslas.IT
Pasaulis kišenėje
24sek
Deuce
Vardai
Gyvenimas
Maistas
Galerijos
Video
Lietuva
Užsienis
Kriminalai
Kultūra
Sveikata
Švietimas
Emigrantai
Komentarai
Tribūna
Gyvūnų klubas
Konkursai
Rinka
Gatvė
Sportas
Testai
saugukelyje.lt
Autoplius Fast Lap
Dream2drive
Galerijos
Moto
Lietuva
Užsienis
Kriminalai
Kultūra
Sveikata
Švietimas
Emigrantai
Komentarai
Tribūna
Gyvūnų klubas
Konkursai
Svarbu
Aš manau!
Pramogos
Fotopolicija
Pasiskųsk
Keliauju
Konkursai
Gyvūnai
Technologijos
Laboratorija
Kosmosas
Žaidimai
Galerijos
Kelionių Pulsas
Kelionių ekspertas
Kelionių istorijos
Tavo Roma
Per Lietuvą
Pasaulis tavo akimis
Dienoraščiai
Egzotikos kampelis
Galerijos
Video
Finansai
Bendrovės
Energetika
Transportas
Žemės ūkis
Kvadratinis metras
Karjera
Medijos
Geronomika
Pranešimai
Startup
Krepšinis
Futbolas
Lengvoji atletika
Tenisas
Vandens sportas
Kovinis sportas
Regbis
Pokeris
Autosportas
Žiemos sportas
Muilas
Ekstremalu
Kita
en.15min.lt
ru.15min.lt
Lietuva
Amerika
Europa
Kablys
Kauno Žalgiris
Lietuvos rytas
Galerijos
Video
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinės lentelės
Pamatyti
Ragauti
Keliauti
Dalyvauti
Specialiai jums
Renginiai
Kinas
Teatras
Muzika
Naujienos
Literatūra
Vizualieji menai
Kaunas 2022
Kino pavasaris
Asmenybė
Patikrinta 15min
Rinkimų dalyviai
Galerijos
Video
manoseimas.lt
Naujienos
Virtuvė
Vieta
Interviu
Receptai
Lietuva
Pasaulis
Muzika
Galerijos
Video
Eurovizija
Santykiai
Šeima
Sveikata
Mityba
Mada
Grožis
Namai
Laisvalaikis
Horoskopai
Augintiniai
Pokalbiai
Piniginė
Galerijos
Apžvalgos
Vardai
Aktualu
Pasaulis
Sportas
Automobiliai
Įvairūs
Kriminalai
Autoavarijos
Autosportas
Krepšinis
Lietuva
Laisvalaikis
Verslas
Sportas
Gazas
Mokslas.IT
Pasaulis kišenėje
24sek
Deuce
Maistas
Vardai
Gyvenimas
Atskleisk tiesą
Dabar populiaru
Kontaktai
Reklama
Karjera
Naudojimosi taisyklės
Autoriai
15min be reklamos
Akcininkai
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinės lentelės
Čempionatas
LKL
Eurolyga
Eurocup
NBA
Šiandien
(sausio 18d.)
05:00
Sacramento Kings
Utah Jazz
NBA
05:30
Los Angeles Clippers
Denver Nuggets
NBA
19:00
Maskvos srities Chimki
Pirėjo Olympiakos
Eurolyga
20:00
Kauno Žalgiris
Valensijos Basket
Eurolyga
21:05
Tel Avivo Maccabi
Belgrado Crvena Zvezda
Eurolyga
22:00
Barcelona
Bambergo Brose
Eurolyga
Penktadienis
(sausio 19d.)
02:00
Cleveland Cavaliers
Orlando Magic
NBA
02:00
Boston Celtics
Philadelphia 76ers
NBA
04:30
Houston Rockets
Minnesota Timberwolves
NBA
05:00
Portland Trail Blazers
Indiana Pacers
NBA
19:30
Stambulo Anadolu Efes
Stambulo Fenerbahče
Eurolyga
21:15
Atėnų Panathinaikos
Maskvos CSKA
Eurolyga
21:30
Vitorijos Baskonia
Milano AX Armani Exchange
Eurolyga
21:45
Malagos Unicaja
Madrido Real
Eurolyga
Šeštadienis
(sausio 20d.)
02:00
Toronto Raptors
San Antonio Spurs
NBA
02:30
Brooklyn Nets
Miami Heat
NBA
03:00
Detroit Pistons
Washington Wizards
NBA
03:00
Memphis Grizzlies
Sacramento Kings
NBA
04:00
Denver Nuggets
Phoenix Suns
NBA
05:30
Los Angeles Lakers
Indiana Pacers
NBA
17:00
Utenos Juventus
Kėdainiai Nevėžis
LKL
17:20
Vilniaus Lietuvos rytas
Panevėžio Lietkabelis
LKL
Sekmadienis
(sausio 21d.)
17:20
Klaipėdos Neptūnas
Kauno Žalgiris
LKL
19:30
Prienų-Birštono Vytautas
Pasvalio Pieno žvaigždės
LKL
Pirmadienis
(sausio 22d.)
02:00
San Antonio Spurs
Indiana Pacers
NBA
Antradienis
(sausio 23d.)
02:00
Charlotte Hornets
Sacramento Kings
NBA
02:30
Atlanta Hawks
Utah Jazz
NBA
03:00
New Orleans Pelicans
Chicago Bulls
NBA
03:00
Memphis Grizzlies
Philadelphia 76ers
NBA
03:00
Milwaukee Bucks
Phoenix Suns
NBA
03:00
Houston Rockets
Miami Heat
NBA
03:30
Dallas Mavericks
Washington Wizards
NBA
04:00
Denver Nuggets
Portland Trail Blazers
NBA
05:30
Los Angeles Clippers
Minnesota Timberwolves
NBA
Trečiadienis
(sausio 24d.)
02:00
Orlando Magic
Sacramento Kings
NBA
03:00
Oklahoma City Thunder
Brooklyn Nets
NBA
03:00
San Antonio Spurs
Cleveland Cavaliers
NBA
05:30
Los Angeles Lakers
Boston Celtics
NBA
05:30
Golden State Warriors
New York Knicks
NBA
19:00
Sankt Peterburgo Zenit
Miuncheno Bayern
Eurocup
19:00
Vilniaus Lietuvos rytas
Turino FIAT
Eurocup
20:00
Trento Dolomiti Energia
Podgoricos Buducnost
Eurocup
21:15
Berlyno ALBA
Stambulo Daruššafaka
Eurocup
21:30
Limožo CSP
Vilerbano ASVEL
Eurocup
21:45
Emilijos Redžo Grissin Bon
Kazanės UNIKS
Eurocup
22:00
Zagrebo Cedevita
Krasnodaro Lokomotiv
Eurocup
22:00
Las Palmo Gran Canaria Herbalife
Stambulo Galatasaray
Eurocup
Ketvirtadienis
(sausio 25d.)
02:00
Indiana Pacers
Phoenix Suns
NBA
02:00
Charlotte Hornets
New Orleans Pelicans
NBA
02:00
Philadelphia 76ers
Chicago Bulls
NBA
02:00
Detroit Pistons
Utah Jazz
NBA
02:30
Atlanta Hawks
Toronto Raptors
NBA
03:00
Memphis Grizzlies
San Antonio Spurs
NBA
03:00
Dallas Mavericks
Houston Rockets
NBA
05:00
Portland Trail Blazers
Minnesota Timberwolves
NBA
05:30
Los Angeles Clippers
Boston Celtics
NBA
21:15
Atėnų Panathinaikos
Kauno Žalgiris
Eurolyga
21:45
Madrido Real
Stambulo Anadolu Efes
Eurolyga
21:45
Malagos Unicaja
Vitorijos Baskonia
Eurolyga
Penktadienis
(sausio 26d.)
02:30
Miami Heat
Sacramento Kings
NBA
03:00
Oklahoma City Thunder
Washington Wizards
NBA
04:00
Denver Nuggets
New York Knicks
NBA
05:30
Golden State Warriors
Minnesota Timberwolves
NBA
19:00
Maskvos CSKA
Bambergo Brose
Eurolyga
Šeštadienis
(sausio 27d.)
02:00
Charlotte Hornets
Atlanta Hawks
NBA
02:30
Toronto Raptors
Utah Jazz
NBA
02:30
Cleveland Cavaliers
Indiana Pacers
NBA
03:00
Milwaukee Bucks
Brooklyn Nets
NBA
03:00
New Orleans Pelicans
Houston Rockets
NBA
03:00
Chicago Bulls
Los Angeles Lakers
NBA
03:00
Memphis Grizzlies
Los Angeles Clippers
NBA
03:30
Dallas Mavericks
Portland Trail Blazers
NBA
03:30
San Antonio Spurs
Philadelphia 76ers
NBA
04:00
Phoenix Suns
New York Knicks
NBA
17:00
Vilniaus Lietuvos rytas
Alytaus Dzūkija
LKL
17:20
Klaipėdos Neptūnas
Panevėžio Lietkabelis
LKL
19:30
Prienų-Birštono Vytautas
Utenos Juventus
LKL
Sekmadienis
(sausio 28d.)
00:00
Detroit Pistons
Oklahoma City Thunder
NBA
02:00
Indiana Pacers
Orlando Magic
NBA
02:30
Atlanta Hawks
Washington Wizards
NBA
02:30
Miami Heat
Charlotte Hornets
NBA
03:30
Golden State Warriors
Boston Celtics
NBA
04:00
Minnesota Timberwolves
Brooklyn Nets
NBA
04:00
Denver Nuggets
Dallas Mavericks
NBA
17:20
Kėdainiai Nevėžis
Šiaulių Šiauliai
LKL
17:20
Kauno Žalgiris
Pasvalio Pieno žvaigždės
LKL
22:30
Chicago Bulls
Milwaukee Bucks
NBA
22:30
Houston Rockets
Phoenix Suns
NBA
23:00
New Orleans Pelicans
Los Angeles Clippers
NBA
Pirmadienis
(sausio 29d.)
01:00
Oklahoma City Thunder
Philadelphia 76ers
NBA
01:00
Toronto Raptors
Los Angeles Lakers
NBA
01:00
Cleveland Cavaliers
Detroit Pistons
NBA
02:00
San Antonio Spurs
Sacramento Kings
NBA
Antradienis
(sausio 30d.)
02:00
Indiana Pacers
Charlotte Hornets
NBA
02:30
Atlanta Hawks
Minnesota Timberwolves
NBA
03:00
Memphis Grizzlies
Phoenix Suns
NBA
03:00
Milwaukee Bucks
Philadelphia 76ers
NBA
03:30
Dallas Mavericks
Miami Heat
NBA
04:00
Denver Nuggets
Boston Celtics
NBA
21:00
Berlyno ALBA
Las Palmo Gran Canaria Herbalife
Eurocup
21:30
Limožo CSP
Emilijos Redžo Grissin Bon
Eurocup
Trečiadienis
(sausio 31d.)
02:00
Washington Wizards
Oklahoma City Thunder
NBA
02:30
Toronto Raptors
Minnesota Timberwolves
NBA
02:30
New York Knicks
Brooklyn Nets
NBA
03:00
Detroit Pistons
Cleveland Cavaliers
NBA
03:00
New Orleans Pelicans
Sacramento Kings
NBA
03:00
Houston Rockets
Orlando Magic
NBA
03:30
San Antonio Spurs
Denver Nuggets
NBA
04:00
Utah Jazz
Golden State Warriors
NBA
05:30
Los Angeles Clippers
Portland Trail Blazers
NBA
18:00
Sankt Peterburgo Zenit
Vilniaus Lietuvos rytas
Eurocup
19:15
Stambulo Daruššafaka
Stambulo Galatasaray
Eurocup
Ketvirtadienis
(vasario 1d.)
02:00
Orlando Magic
Los Angeles Lakers
NBA
02:00
Indiana Pacers
Memphis Grizzlies
NBA
02:30
Brooklyn Nets
Philadelphia 76ers
NBA
02:30
Atlanta Hawks
Charlotte Hornets
NBA
02:30
Cleveland Cavaliers
Miami Heat
NBA
03:00
Boston Celtics
New York Knicks
NBA
05:00
Portland Trail Blazers
Chicago Bulls
NBA
05:30
Phoenix Suns
Dallas Mavericks
NBA
Penktadienis
(vasario 2d.)
02:00
Detroit Pistons
Memphis Grizzlies
NBA
02:00
Washington Wizards
Toronto Raptors
NBA
03:00
San Antonio Spurs
Houston Rockets
NBA
03:00
Minnesota Timberwolves
Milwaukee Bucks
NBA
05:30
Denver Nuggets
Oklahoma City Thunder
NBA
Šeštadienis
(vasario 3d.)
02:00
Charlotte Hornets
Indiana Pacers
NBA
02:30
Boston Celtics
Atlanta Hawks
NBA
02:30
Toronto Raptors
Portland Trail Blazers
NBA
02:30
Brooklyn Nets
Los Angeles Lakers
NBA
03:00
Philadelphia 76ers
Miami Heat
NBA
03:00
Milwaukee Bucks
New York Knicks
NBA
04:00
Phoenix Suns
Utah Jazz
NBA
04:00
Oklahoma City Thunder
New Orleans Pelicans
NBA
05:30
Sacramento Kings
Golden State Warriors
NBA
17:00
Kėdainiai Nevėžis
Vilniaus Lietuvos rytas
LKL
17:20
Pasvalio Pieno žvaigždės
Klaipėdos Neptūnas
LKL
18:15
Panevėžio Lietkabelis
Šiaulių Šiauliai
LKL
22:30
Los Angeles Clippers
Chicago Bulls
NBA
Sekmadienis
(vasario 4d.)
02:00
Orlando Magic
Washington Wizards
NBA
02:00
Indiana Pacers
Philadelphia 76ers
NBA
02:00
Detroit Pistons
Miami Heat
NBA
03:30
Cleveland Cavaliers
Houston Rockets
NBA
04:00
Denver Nuggets
Golden State Warriors
NBA
04:00
San Antonio Spurs
Utah Jazz
NBA
04:00
Minnesota Timberwolves
New Orleans Pelicans
NBA
05:00
Sacramento Kings
Dallas Mavericks
NBA
19:00
Brooklyn Nets
Milwaukee Bucks
NBA
19:00
Toronto Raptors
Memphis Grizzlies
NBA
19:00
New York Knicks
Atlanta Hawks
NBA
19:00
Boston Celtics
Portland Trail Blazers
NBA
21:00
Oklahoma City Thunder
Los Angeles Lakers
NBA
22:00
Phoenix Suns
Charlotte Hornets
NBA
Antradienis
(vasario 6d.)
02:00
Indiana Pacers
Washington Wizards
NBA
02:00
Detroit Pistons
Portland Trail Blazers
NBA
02:30
Miami Heat
Orlando Magic
NBA
03:00
New Orleans Pelicans
Utah Jazz
NBA
04:00
Denver Nuggets
Charlotte Hornets
NBA
05:00
Sacramento Kings
Chicago Bulls
NBA
05:30
Los Angeles Clippers
Dallas Mavericks
NBA
Trečiadienis
(vasario 7d.)
02:00
Orlando Magic
Cleveland Cavaliers
NBA
02:30
Toronto Raptors
Boston Celtics
NBA
02:30
Brooklyn Nets
Houston Rockets
NBA
02:30
New York Knicks
Milwaukee Bucks
NBA
02:30
Atlanta Hawks
Memphis Grizzlies
NBA
03:00
Philadelphia 76ers
Washington Wizards
NBA
05:30
Los Angeles Lakers
Phoenix Suns
NBA
05:30
Golden State Warriors
Oklahoma City Thunder
NBA
Ketvirtadienis
(vasario 8d.)
02:00
Detroit Pistons
Brooklyn Nets
NBA
02:30
Miami Heat
Houston Rockets
NBA
03:00
Memphis Grizzlies
Utah Jazz
NBA
03:00
New Orleans Pelicans
Indiana Pacers
NBA
03:00
Cleveland Cavaliers
Minnesota Timberwolves
NBA
05:30
Phoenix Suns
San Antonio Spurs
NBA
21:15
Atėnų Panathinaikos
Vitorijos Baskonia
Eurolyga
21:30
Valensijos Basket
Maskvos CSKA
Eurolyga
21:45
Malagos Unicaja
Stambulo Anadolu Efes
Eurolyga
Penktadienis
(vasario 9d.)
19:45
Stambulo Fenerbahče
Bambergo Brose
Eurolyga
20:00
Kauno Žalgiris
Maskvos srities Chimki
Eurolyga
20:00
Belgrado Crvena Zvezda
Milano AX Armani Exchange
Eurolyga
21:45
Madrido Real
Pirėjo Olympiakos
Eurolyga
Ketvirtadienis
(vasario 22d.)
01:00
Malagos Unicaja
Tel Avivo Maccabi
Eurolyga
01:00
Pirėjo Olympiakos
Valensijos Basket
Eurolyga
01:00
Maskvos CSKA
Vitorijos Baskonia
Eurolyga
01:00
Stambulo Fenerbahče
Milano AX Armani Exchange
Eurolyga
Penktadienis
(vasario 23d.)
01:00
Stambulo Anadolu Efes
Kauno Žalgiris
Eurolyga
01:00
Bambergo Brose
Belgrado Crvena Zvezda
Eurolyga
01:00
Barcelona
Madrido Real
Eurolyga
01:00
Maskvos srities Chimki
Atėnų Panathinaikos
Eurolyga
Ketvirtadienis
(kovo 1d.)
01:00
Milano AX Armani Exchange
Stambulo Anadolu Efes
Eurolyga
01:00
Kauno Žalgiris
Barcelona
Eurolyga
01:00
Vitorijos Baskonia
Maskvos srities Chimki
Eurolyga
01:00
Tel Avivo Maccabi
Maskvos CSKA
Eurolyga
Penktadienis
(kovo 2d.)
01:00
Belgrado Crvena Zvezda
Malagos Unicaja
Eurolyga
01:00
Madrido Real
Stambulo Fenerbahče
Eurolyga
01:00
Atėnų Panathinaikos
Pirėjo Olympiakos
Eurolyga
01:00
Valensijos Basket
Bambergo Brose
Eurolyga
Sekmadienis
(kovo 4d.)
18:15
Panevėžio Lietkabelis
Pasvalio Pieno žvaigždės
LKL
Ketvirtadienis
(kovo 8d.)
01:00
Madrido Real
Atėnų Panathinaikos
Eurolyga
01:00
Maskvos srities Chimki
Milano AX Armani Exchange
Eurolyga
01:00
Stambulo Anadolu Efes
Tel Avivo Maccabi
Eurolyga
01:00
Valensijos Basket
Vitorijos Baskonia
Eurolyga
Penktadienis
(kovo 9d.)
01:00
Pirėjo Olympiakos
Bambergo Brose
Eurolyga
01:00
Maskvos CSKA
Malagos Unicaja
Eurolyga
01:00
Kauno Žalgiris
Stambulo Fenerbahče
Eurolyga
01:00
Barcelona
Belgrado Crvena Zvezda
Eurolyga
Šeštadienis
(kovo 10d.)
17:00
Klaipėdos Neptūnas
Prienų-Birštono Vytautas
LKL
17:15
Utenos Juventus
Vilniaus Lietuvos rytas
LKL
17:30
Šiaulių Šiauliai
Pasvalio Pieno žvaigždės
LKL
Sekmadienis
(kovo 11d.)
17:15
Alytaus Dzūkija
Panevėžio Lietkabelis
LKL
Pirmadienis
(kovo 12d.)
18:00
Kėdainiai Nevėžis
Kauno Žalgiris
LKL
Ketvirtadienis
(kovo 15d.)
01:00
Pirėjo Olympiakos
Barcelona
Eurolyga
01:00
Tel Avivo Maccabi
Maskvos srities Chimki
Eurolyga
01:00
Vitorijos Baskonia
Kauno Žalgiris
Eurolyga
01:00
Bambergo Brose
Stambulo Anadolu Efes
Eurolyga
Penktadienis
(kovo 16d.)
01:00
Milano AX Armani Exchange
Madrido Real
Eurolyga
01:00
Stambulo Fenerbahče
Maskvos CSKA
Eurolyga
01:00
Malagos Unicaja
Atėnų Panathinaikos
Eurolyga
01:00
Belgrado Crvena Zvezda
Valensijos Basket
Eurolyga
Šeštadienis
(kovo 17d.)
17:15
Pasvalio Pieno žvaigždės
Kėdainiai Nevėžis
LKL
17:15
Kauno Žalgiris
Šiaulių Šiauliai
LKL
Sekmadienis
(kovo 18d.)
17:15
Vilniaus Lietuvos rytas
Klaipėdos Neptūnas
LKL
18:15
Panevėžio Lietkabelis
Utenos Juventus
LKL
Pirmadienis
(kovo 19d.)
19:00
Alytaus Dzūkija
Prienų-Birštono Vytautas
LKL
Antradienis
(kovo 20d.)
01:00
Stambulo Fenerbahče
Tel Avivo Maccabi
Eurolyga
01:00
Atėnų Panathinaikos
Belgrado Crvena Zvezda
Eurolyga
01:00
Valensijos Basket
Madrido Real
Eurolyga
01:00
Kauno Žalgiris
Milano AX Armani Exchange
Eurolyga
Trečiadienis
(kovo 21d.)
01:00
Malagos Unicaja
Barcelona
Eurolyga
01:00
Stambulo Anadolu Efes
Maskvos srities Chimki
Eurolyga
01:00
Vitorijos Baskonia
Bambergo Brose
Eurolyga
01:00
Maskvos CSKA
Pirėjo Olympiakos
Eurolyga
Ketvirtadienis
(kovo 22d.)
01:00
Belgrado Crvena Zvezda
Stambulo Fenerbahče
Eurolyga
01:00
Tel Avivo Maccabi
Atėnų Panathinaikos
Eurolyga
01:00
Madrido Real
Kauno Žalgiris
Eurolyga
01:00
Milano AX Armani Exchange
Valensijos Basket
Eurolyga
Penktadienis
(kovo 23d.)
01:00
Pirėjo Olympiakos
Stambulo Anadolu Efes
Eurolyga
01:00
Barcelona
Vitorijos Baskonia
Eurolyga
01:00
Maskvos srities Chimki
Maskvos CSKA
Eurolyga
01:00
Bambergo Brose
Malagos Unicaja
Eurolyga
Šeštadienis
(kovo 24d.)
16:30
Pasvalio Pieno žvaigždės
Alytaus Dzūkija
LKL
17:00
Šiaulių Šiauliai
Vilniaus Lietuvos rytas
LKL
17:15
Utenos Juventus
Klaipėdos Neptūnas
LKL
Sekmadienis
(kovo 25d.)
15:00
Prienų-Birštono Vytautas
Kėdainiai Nevėžis
LKL
17:15
Kauno Žalgiris
Panevėžio Lietkabelis
LKL
Ketvirtadienis
(kovo 29d.)
01:00
Stambulo Anadolu Efes
Barcelona
Eurolyga
01:00
Bambergo Brose
Milano AX Armani Exchange
Eurolyga
01:00
Maskvos srities Chimki
Stambulo Fenerbahče
Eurolyga
01:00
Vitorijos Baskonia
Tel Avivo Maccabi
Eurolyga
Penktadienis
(kovo 30d.)
01:00
Kauno Žalgiris
Maskvos CSKA
Eurolyga
01:00
Malagos Unicaja
Pirėjo Olympiakos
Eurolyga
01:00
Atėnų Panathinaikos
Valensijos Basket
Eurolyga
01:00
Belgrado Crvena Zvezda
Madrido Real
Eurolyga
Šeštadienis
(kovo 31d.)
17:00
Prienų-Birštono Vytautas
Panevėžio Lietkabelis
LKL
17:15
Klaipėdos Neptūnas
Utenos Juventus
LKL
18:00
Alytaus Dzūkija
Vilniaus Lietuvos rytas
LKL
Pirmadienis
(balandžio 2d.)
17:00
Kėdainiai Nevėžis
Pasvalio Pieno žvaigždės
LKL
17:15
Šiaulių Šiauliai
Kauno Žalgiris
LKL
Ketvirtadienis
(balandžio 5d.)
01:00
Barcelona
Maskvos srities Chimki
Eurolyga
01:00
Stambulo Fenerbahče
Malagos Unicaja
Eurolyga
01:00
Milano AX Armani Exchange
Atėnų Panathinaikos
Eurolyga
01:00
Vitorijos Baskonia
Stambulo Anadolu Efes
Eurolyga
Penktadienis
(balandžio 6d.)
01:00
Valensijos Basket
Tel Avivo Maccabi
Eurolyga
01:00
Madrido Real
Bambergo Brose
Eurolyga
01:00
Pirėjo Olympiakos
Kauno Žalgiris
Eurolyga
01:00
Maskvos CSKA
Belgrado Crvena Zvezda
Eurolyga
Šeštadienis
(balandžio 7d.)
17:00
Klaipėdos Neptūnas
Pasvalio Pieno žvaigždės
LKL
17:15
Utenos Juventus
Panevėžio Lietkabelis
LKL
Sekmadienis
(balandžio 8d.)
17:00
Šiaulių Šiauliai
Kėdainiai Nevėžis
LKL
17:15
Vilniaus Lietuvos rytas
Prienų-Birštono Vytautas
LKL
19:00
Alytaus Dzūkija
Kauno Žalgiris
LKL
Trečiadienis
(balandžio 11d.)
17:00
Pasvalio Pieno žvaigždės
Šiaulių Šiauliai
LKL
18:15
Panevėžio Lietkabelis
Alytaus Dzūkija
LKL
18:45
Kauno Žalgiris
Klaipėdos Neptūnas
LKL
Ketvirtadienis
(balandžio 12d.)
18:00
Kėdainiai Nevėžis
Prienų-Birštono Vytautas
LKL
19:00
Vilniaus Lietuvos rytas
Utenos Juventus
LKL
Šeštadienis
(balandžio 14d.)
17:00
Šiaulių Šiauliai
Klaipėdos Neptūnas
LKL
17:15
Kėdainiai Nevėžis
Panevėžio Lietkabelis
LKL
Sekmadienis
(balandžio 15d.)
15:00
Prienų-Birštono Vytautas
Alytaus Dzūkija
LKL
15:15
Utenos Juventus
Pasvalio Pieno žvaigždės
LKL
17:15
Kauno Žalgiris
Vilniaus Lietuvos rytas
LKL
Trečiadienis
(balandžio 18d.)
18:00
Pasvalio Pieno žvaigždės
Kauno Žalgiris
LKL
18:30
Kėdainiai Nevėžis
Alytaus Dzūkija
LKL
18:45
Panevėžio Lietkabelis
Klaipėdos Neptūnas
LKL
19:00
Vilniaus Lietuvos rytas
Šiaulių Šiauliai
LKL
Ketvirtadienis
(balandžio 19d.)
18:45
Utenos Juventus
Prienų-Birštono Vytautas
LKL
Šeštadienis
(balandžio 21d.)
17:15
Pasvalio Pieno žvaigždės
Panevėžio Lietkabelis
LKL
18:00
Alytaus Dzūkija
Šiaulių Šiauliai
LKL
Sekmadienis
(balandžio 22d.)
17:00
Kėdainiai Nevėžis
Utenos Juventus
LKL
17:15
Kauno Žalgiris
Prienų-Birštono Vytautas
LKL
17:15
Klaipėdos Neptūnas
Vilniaus Lietuvos rytas
LKL
Trečiadienis
(balandžio 25d.)
18:00
Kėdainiai Nevėžis
Klaipėdos Neptūnas
LKL
18:30
Prienų-Birštono Vytautas
Šiaulių Šiauliai
LKL
18:45
Kauno Žalgiris
Utenos Juventus
LKL
Ketvirtadienis
(balandžio 26d.)
18:45
Panevėžio Lietkabelis
Vilniaus Lietuvos rytas
LKL
19:00
Alytaus Dzūkija
Pasvalio Pieno žvaigždės
LKL
Šeštadienis
(balandžio 28d.)
17:15
Kauno Žalgiris
Kėdainiai Nevėžis
LKL
17:15
Prienų-Birštono Vytautas
Klaipėdos Neptūnas
LKL
Sekmadienis
(balandžio 29d.)
17:00
Vilniaus Lietuvos rytas
Pasvalio Pieno žvaigždės
LKL
17:15
Alytaus Dzūkija
Utenos Juventus
LKL
17:30
Šiaulių Šiauliai
Panevėžio Lietkabelis
LKL
Trečiadienis
(gegužės 2d.)
18:45
Pasvalio Pieno žvaigždės
Prienų-Birštono Vytautas
LKL
18:45
Utenos Juventus
Šiaulių Šiauliai
LKL
18:45
Vilniaus Lietuvos rytas
Kėdainiai Nevėžis
LKL
18:50
Panevėžio Lietkabelis
Kauno Žalgiris
LKL
18:50
Klaipėdos Neptūnas
Alytaus Dzūkija
LKL
Rodyti daugiau
Dakaras 2018
Po lūžių ir klaidžiojimų Dakare finišą pasiekęs B.Vanagas: „Greičio ruožas – žudikas“
Balys Bardauskas Dakaro ralyje pasiekė aukščiausią poziciją šiemet
Parašykite atsiliepimą apie 24sek
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su
15min
slapukų politika.
Daugiau apie privatumo politiką.
x